logo dźwig-trans Dżwigi Bielsko

Udźwigniemy to czego inni nie są w stanie udzwignąć

ŻURAW SAMOCHODOWY — SPRAWNE WYKONYWANIE PRAC NA WYSOKOŚCIACH

Sprawna realizacja powierzonych zleceń jest możliwa, ponieważ mamy nowoczesną i zaawansowaną technologicznie flotę pojazdów. Inwestujemy w sprzęt znanych w branży producentów, którzy zaopatrują największe firmy budowlane. Różnorodność naszych zasobów sprawia, że jesteśmy w stanie dopasować urządzenie do danego typu zleconych prac. Stosujemy urządzenia o zróżnicowanym udźwigu oraz wysięgu. Tym samym jesteśmy gotowi, aby podjąć się realizacji zadań w różnych warunkach.

Nasze żurawie dostępne w parku maszynowym w Bielsku-Białej są regularnie serwisowane i naprawiane. Dbamy o to, aby sprzęt miał cyklicznie wymieniane wszelkie podzespoły ulegające najszybszemu zużyciu. Gwarantujemy niezawodność, co znacznie przyspiesza postęp prac. Oferujemy też wynajem podnośników koszowych z operatorem. Usługa ta od lat cieszy się uznaniem współpracujących z nami klientów z Bielska-Białej i okolicznych miejscowości. Śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy liderem na lokalnym rynku. Zaufanie, jakim obdarzają nas kontrahenci, owocuje wieloma długoletnimi współpracami.

Sprzęt sprawdzony w każdych warunkach

Nasze żurawie samochodowe miały okazję sprawdzić się w każdych warunkach. Działamy zarówno lokalnie, jak i użyczamy flotę podczas realizacji wykonywanych w dalszych zakątkach kraju. Dostarczane przez nas urządzenia pomagały przy budowie krajowych dróg oraz dużych obiektów użyteczności publicznej. Część modeli to – mimo swoich gabarytów – zwrotne maszyny umożliwiające sprawną realizację zadań na placu budowy. Ich wyposażenie pozwala operatorowi na dużą swobodę i skuteczność działania. Nasz park maszynowy to miejsce, w którym najdziesz sprzęt odpowiedni do Twojej realizacji.

Żuraw samochodowy — sprawdzone urządzenie dźwigowe

Oferujemy wynajem żurawi samochodowych z obsługą operatorską. Ten rodzaj urządzenia jest osadzony na podwoziu samochodu ciężarowego. Taki typ konstrukcji cieszy się dużą popularnością z uwagi na mobilność. Ułatwia ona poruszanie się po placu budowy lub obszarze montażowym. Podobnie jak inne usługi dźwigiem jest niezbędnym rozwiązaniem, gdy są stawiane konstrukcje składające się z ciężkich elementów.

Skorzystanie z oferty naszej floty stacjonującej na placu w Bielsku-Białej to znaczna oszczędność. Firma nie musi inwestować znacznych kwot w zakup samochodów potrzebny do przeprowadzenia budowy. Dodatkowo do obsługi sprzętu potrzebny byłby przeszkolony pracownik. Dysponujemy własnym zespołem wykwalifikowanych operatorów mających wiedzę i wszelkie niezbędne uprawnienia do obsługi urządzeń. Zachęcamy do skorzystania z usług i optymalizacji kosztów dzięki podjętej z nami współpracy.

Żuraw samojezdny — sprzęt o wielu zastosowaniach

Jeśli potrzebujesz szybkiego przeniesienia towaru o dużej masie, skorzystaj z transportu z wykorzystaniem żurawia. Wysięgnik o dużym zasięgu oraz wytrzymałości pozwala na podnoszenie i opuszczanie ładunków. Jest to szybki sposób, aby załadować w krótkim czasie nawet wiele kontenerów. Po rozwiązanie to chętnie sięgają firmy logistyczne. Jest to dla nich znaczne ułatwienie w przygotowaniu transportu. Sprzęt ten jest też wykorzystywany przez firmy dekarskie. Montaż dachu lub jego naprawa to zadania wykonywane na wysokości. Samojezdna konstrukcja pozwala na wygodne dotarcie do obszaru pracy. Dzięki niej ekipa jest w stanie wykonać zadanie w znacznie krótszym czasie niż przy użyciu stacjonarnych rozwiązań.

Dźwig LIEBHERR LTM 1080-1 udźwig 80 t, wysięg 48 m + 16 m

Żółty dźwig samochodowy LIEBHERR LTM 1080-1

Dźwig LIEBHERR LTM 1050-1 udźwig 50 t, wysięg 40 m + 15 m

Żółty dźwig samochodowy z niebieskim podwoziem LIEBHERR LTM 1050-1

Dźwigi LIEBHERR LTM 1030-2 udźwig 35 t, wysięg 30 m + 15 m,x2

Żółty dźwig samochodowy z szarym podwoziem LIEBHERR LTM 1030-1

  • Dźwig LIEBHERR LTF 1030-1 udźwig 30 t, wysięg 26 m + 9 m
  • Podnośnik koszowy V27 – wysięg 27 m, udźwig 200 kg
  • Podnośnik koszowy M30 – wysięg 30 m , udźwig 280 kg

© 2024 Dżwigi Bielsko

Theme by Anders Norén

Plac Adama Mickiewicza 10/5
43-300 Bielsko-Biała

TELEFON: +48 502 773 182 E-MAILC: kontakt@dzwigibielsko.pl