logo dźwig-trans Dżwigi Bielsko

Udźwigniemy to czego inni nie są w stanie udzwignąć

Usługi dla budownictwa i innych branż — wsparcie sprzętowe

Podejście, w którym dominowało gromadzenie własnego sprzętu, zmienia się na rzecz rosnącego sektora usług wynajmu. Inwestycja w zakup drogich przemysłowych pojazdów wiąże się często z koniecznością zaciągania różnych zobowiązań. Może zagrozić to płynności finansowej przedsiębiorstwa. Swoją ofertą odpowiadamy na zmieniające się potrzeby rynku, oferując szereg usług związanych z wynajmem. Oferujemy bogatą flotę pojazdów takich jak żurawie samochodowe oraz tradycyjne zwyżki.

Współpracujemy z klientami z różnych branż. Największa grupa to przedsiębiorcy związani z budownictwem, deweloperzy oraz osoby prywatne budujące domy jednorodzinne. Oprócz tego, że dysponujemy sprzętem, zajmujemy się też jego obsługą. Jeśli nie masz własnego sprzętu umożliwiającego prace na wysokościach, nie musisz już rezygnować z użycia profesjonalnego sprzętu. Skontaktuj się z naszym biurem w Bielsku-Białej, a z pewnością wspólnie znajdziemy dogodne dla Ciebie rozwiązanie.

Podnośniki koszowe — ułatwienie w wykonywaniu wielu prac

Nowoczesne podnośniki wyróżniają się dużą zwrotnością oraz szerokim zasięgiem. Mimo tego, że ich podstawa nie zajmuje wiele przestrzeni, są bardzo stabilne. Sprawia to, że nawet przy pracy na znacznej wysokości gwarantują bezpieczeństwo. Podnośnik jest chętnie wybieramy przez firmy, ale korzystają z niego także klienci prywatni. Przydaje się on podczas odśnieżania dachu, mycia elewacji, czy czyszczenia rynien. Korzystając z usługi wynajmu wraz z obsługą doświadczonego operatora, można sprawnie wykonać prace, których samodzielna realizacja byłaby bardzo czasochłonna. Wysięgniki sprawdzają się też w razie konieczności oczyszczenia popularnych paneli solarnych. Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś mieszkańcem Bielska-Białej poszukującym tego typu usług.

Wysoka jakość świadczonych usług

Stawiamy na terminową realizację inwestycji. Naszym priorytetem jest wykonanie zlecenia zgodnie z wcześniej ustalonymi założeniami. Zatrudniamy pracowników dysponujących zarówno teoretyczną, jak i praktyczną wiedzą na temat wykonywanej pracy. Zapewniamy stałą możliwość doszkalania i rzetelne wsparcie. Staranność oraz konsekwentna polityka firmy sprawiły, że zyskaliśmy doskonałą opinię wśród dotychczasowych zleceniodawców. Część z nich dołączyła do grona naszych stałych klientów.

© 2023 Dżwigi Bielsko

Theme by Anders Norén

Plac Adama Mickiewicza 10/5
43-300 Bielsko-Biała

TELEFON: +48 502 773 182 E-MAILC: kontakt@dzwigibielsko.pl