logo dźwig-trans Dżwigi Bielsko

Udźwigniemy to czego inni nie są w stanie udzwignąć

WYNAJEM DŹWIGÓW W BIELSKU-BIAŁEJ — SOLIDNY, NOWOCZESNY SPRZĘT

Jako dostawca różnorodnych rozwiązań świadczymy też usługi wynajmu dźwigów. Prace wykonywane z urządzeniami dźwigowymi to podstawa na wszelkiego typu budowach. Pomagamy w dopasowaniu odpowiedniego sprzętu. Mamy doświadczenie w zakresie dostosowania najlepszych rozwiązań pozwalających na efektywne przeprowadzenie prac. Jesteśmy nastawieni na wykonywanie szerokiego zakresu usług, tak aby dotrzeć do jak największej grupy klientów. Nasze żurawie samochodowe są regularnie wykorzystywane na budowach w Bielsku-Białej i okolicznych miejscowościach. Jeśli zatem w Twojej działalności jest konieczność wykonania jakichś prac na wysokościach, a nie masz do tego odpowiedniego sprzętu oraz niezbędnych uprawnień, zgłoś się do nas. Dobierzemy odpowiednie urządzenie i wykonamy dla Ciebie daną usługę.

W ramach wynajmu dźwigów w Bielsku-Białej udostępniamy klientowi sprzęt oraz operatora do wykonywania różnego rodzaju prac związanych z transportem ciężkich przedmiotów na wysokości. Dźwigi wykorzystywane są w branży budowlanej, przemysłowej, transportowej oraz energetycznej. Przykładowe zadania, które można wykonać z ich pomocą to:

  • montaż i demontaż konstrukcji metalowych, żurawi, maszyn i urządzeń,
  • transport ciężkich przedmiotów na wysokości i nie tylko – betonowych elementów prefabrykowanych, stalowych belek, kontenerów, maszyn i urządzeń,
  • prace przy budowie dróg, mostów, wiaduktów, tuneli oraz innych obiektów inżynieryjnych,
  • montaż i demontaż konstrukcji scenicznych, nagłośnienia i oświetlenia na imprezach i koncertach.

Wynajem dźwigów od Dźwig-Trans odbywa się zgodnie z obowiązującymi przepisami i z zastosowaniem odpowiednich zabezpieczeń. Dzięki temu możemy uniknąć niebezpieczeństwa dla osób i mienia.

Wykorzystanie usług dźwigiem w różnych branżach

Wynajmujemy sprzęt deweloperom specjalizującym się w budownictwie mieszkaniowym. Współpracujemy także z firmami realizującymi duże inwestycje związane z infrastrukturą publiczną. Przy użyciu dźwigów stawiane są mosty, wiadukty oraz drogi. Maszyny tego typu pozwalają na przenoszenie wielogabarytowych elementów. Szeroki zakres ruchów i znaczna wytrzymałość ułatwiają prace. Dodatkowo sprzęt obsługiwany przez doświadczonego operatora jest gwarancją rzetelnego ukończenia inwestycji. Polecamy zarówno nasz sprzęt, jak i usługi związane z jego obsługą.

Świadczymy profesjonalne usługi dźwigiem w Bielsku-Białej. Mogą być one wykorzystywane w różnych branżach, takich jak budownictwo, przemysł, energetyka, logistyka, a także w organizacji imprez. Nasze maszyny doskonale radzą sobie z przenoszeniem ciężkich przedmiotów, takich jak:

  • maszyny,
  • urządzenia,
  • elementy prefabrykowane betonowe,
  • stalowe konstrukcje,
  • kontenery.

Są pomocne przy montażu i demontażu różnych konstrukcji. Usługi dźwigiem wraz z operatorem to opcja doskonała zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm.

© 2024 Dżwigi Bielsko

Theme by Anders Norén

Plac Adama Mickiewicza 10/5
43-300 Bielsko-Biała

TELEFON: +48 502 773 182 E-MAILC: kontakt@dzwigibielsko.pl